• Datum: 12.02.2013 Vložil: Kollertovi

    Titulek: pozdrav

    # ------------ Původní zpráva ------------
    # Od:
    # Komu: Gabi,
    # Kopie:
    # Předmět: Super dovolená
    # Datum: 21.9.2009 14:12:35
    # ---------------------------------------------
    #
    Krásný, dobrý den paní Zemánková,

    i já vás zdravím. # Musím konstatovat, že dovolená u vás byla super. Opravdu se nám v Cepu moc # líbilo, jak bydlení tak i prostředí, milý lidé, příjemná vesnička. Kluci si moc # chválili místní hospodu, velice rychle se skamarádili s cepskými štamgasty i # paní Hankou a panem Láďou hospodskými (nemáte náhodou na ně kontaktní telefónní # číslo?). Nestihli jsme se s nimi ani rozloučit. Byli jsem domluveni na neděli, # že se ještě stavíme, ale hospoda byla v neděli dopoledne nedobytná tvrz. Takže # bohužel, docela nás to mrzelo, protože jsme to slibili. Vaši přátelé z Prahy # byli taky úplně užasný, velice příjemný lidé. Bohužel moje paměť na jména je # slabá, takže si ani nepamatuju příjmení. Fakt, perfektní dovolená. I dcera byla # naprosto v pohodě, uzavřený dvůr, nikam nemohla utéct a měla volnost, fakt # super. Už jsme konstatovali, že si to příští rok zopakujeme, pokud nás u vás # budete ještě chtít. Doufám, že jste našli chalupu celou tak jak byla v původní # podobě, nic jsme vám snad nerozbili a při odjezdu jsme se snažili dát vše do # pořádku a původního stavu. Moc vám děkuju za půjčení dětský židličky a hraček. # Dvakrát jsme si přitopily v kotli, tak doufám, že i to jste našli v pořádku. Moc # vám děkujeme. Jen škoda, že jsme se nemohli rozloučit osobně, ale snad # příště.

    Snad i vám se dovolená vydařila a snad se ještě někdy # příště uvidíme. Bylo nám u vás moc krásně.
    Mějte se moc hezky a vyřidťe # manželovi, že jeho Medovina nemá chybu. Už jsme ji včera ochutnávali # příbuzenstvem a vsem hrozmě moc chutnala. A málem bych zapoměla. Včera jsem # dostala nakázáno vám určitě napsat a od Simči, Jirky a Kuby vas pozdravovat a # taky poděkovat za krásnou a klidnou dovolenou.
    # # Nashledanou a mějte se moc krásně, Jitka Kollertová

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

Náš tým

Nebyly nalezeny žádné záznamy.

Kontakt

Vlastimil Zemánek
provozovna: Cep č.p. 51 37901 Třeboň

606368886

kontakt: 606 368 886 © 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode